Strona główna O firmie Serwis Kontakt  

 
 


Teoria o bramach
Bramy segmentowe
Bramy uchylne
Bramy boczne
Bramy przemysłowe
Bramy wjazdowe i
automaty
Szlabany
Kontrola strażników
Zegary czasu pracy
Rejestratory
Numeratory TP-20
Komputerowa
rejestracja
czasu pracy
 
 

  O firmie

Firma Omega Plus powstała w 1992 roku. Właściciel: Sławomir Trzciński. W toku działalności firmy wykształciły się dwa profile działalności handlowej i usługowej:

1. BRAMY, AUTOMATY, SZLABANY

Bramy garażowe, tzw. rezydencjalne, czyli przeznaczone do budynków mieszkalnych, a wśród nich ze względu na konstrukcje:
- bramy segmentowe górne,
- bramy uchylne,
- bramy segmentowe boczne.

Bramy przemysłowe to bramy o zwiększonej wytrzymałości i bezpieczeństwie ze względu na częstość otwierania i mnogość osób z nich korzystających. Dostępne w wielu wersjach, z przeszkleniami, drzwiami serwisowymi, do garaży zbiorczych, serwisów samochodowych, myjnii itd.

Bramy wjazdowe na posesje, wykonujemy w wersjach dwuskrzydłowych i przesuwnych pod każdy otwór wjazdowy, z betonowaniem, malowaniem i montażem u klienta. Wszystkie bramy mogą być dostarczone w wersji do obsługi ręcznej bądź automatycznej.

Szlabany, elektromechaniczne i hydrauliczne, mogą być sprzężone z kolczatką, z systemem świateł semaforowych, systemami płatniczymi itd.

Warszawa jest głównym miejscem montażu tych urządzeń. Bramy garażowe, przemysłowe i szlabany montujemy też , oczywiście, w miejscowościach koło Warszawy i w całym województwie mazowieckim. Ograniczenie w tym segmencie działalności do Warszawy i okolic wynika z faktu, że trudno jest odpowiedzialnie świadczyć serwis gwarancyjny przy dużych odległościach. Serwis niegwarancyjny przy dużych odległościach też jest zbyt kosztowny dla klienta ze względu na koszt dojazdu.
Warszawa i miescowości podwarszawskie osługiwane są w praktyce serwisem 24- godzinnym, najpóźniej następnego dnia roboczego.


2. URZĄDZENIA REJESTRACJI CZASU

kontrola ochrony- RFsystem -urządzenia wykorzystywane głównie do kontroli pracy ochrony, strażników i innych pracowników, zobowiązanych do różnego rodzaju czynności powtarzalnych. Np. wykonywanie obchodów, cykliczne przeglądy serwisowe.

rejestracja czasu pracy -wszystkich pracowników, na podstawie przepisów o rejestracji czasu pracy. Rejestracja wejścia i wyjścia do / z firmy, wyjścia służbowe itd. W tej grupie: zegary czasu pracy i komputerowa rejestracja czasu pracy - RCP mini.

rejestracja czasu i numerowanie dowolnych dokumentów -urządzenia TP-20 SEIKO- urządzenia do rejestracji daty, godziny, minuty, numerowania na dowolnym dokumencie użytkownika.


Z szerokiej gamy produktów dostępnych na rynku, oferujemy tylko te naprawdę sprawdzone, wybranych producentów. Priorytetem jest bezpieczeństwo, niezawodność urządzeń. Ważna też jest dostępność do części zamiennych w perspektywie wielu lat, czego nie można oczekiwać od producentów, którzy nie mają silnej pozycji na rynku. Współpracując z wybranymi najlepszymi dostawcami możemy kupować u nich więcej, uzyskiwać wyższe rabaty ilościowe, tym samym proponować dobre ceny klientom. Możemy też rzetelnie, długoterminowo i szybko świadczyć serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Przy montażu i serwisie wszystkich urządzeń zatrudniamy wyłącznie osoby fachowe, rzetelne, uczciwe z najlepszą opinią z poprzednich miejsc pracy, którą to opinię sprawdzamy, co pozwala nam gwarantować jakość i bezpieczeństwo usług świadczonych klientom.

Przyjmujemy zlecenia nietypowe. Stale obserwujemy rynek, przeglądamy prasę fachową i przyglądamy się produktom i firmom na targach branżowych.

Spośród wielu producentów proponujemy klientom następujących:
- w segmencie bram proponujemy klientom wyroby renomowanego producenta zagranicznego: firmę NORMSTAHL, a z firm krajowych wybraliśmy firmę POLTAU. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem tych firm,
- w segmencie urządzeń do obsługi automatycznej bram, szlabanów produkty firm: BENINCA, NICE, FAAC, CAME.

W tym segmencie obszarem dzialalności jest nie tylko Warszawa i okolice, jak w przypadku pierwszej grupy towarów i usług, ale obszar całego kraju. Ze wzgledu na specyfikę tych urządzeń, zawsze mozliwy jest transport za pośrednictwem firm kurierskich. Dotyczy to zarówno wysyłki zakupionych urządzeń i materiałów eksploatacyjnych, jak i serwisu.

OMEGA PLUS   03-461 Warszawa   ul.Ratuszowa 5
tel./fax (022)6194265 / (022)7413771 / (022)7413772