Strona główna O firmie Serwis Kontakt  

 
 


Teoria o bramach
Bramy segmentowe
Bramy uchylne
Bramy boczne
Bramy przemysłowe
Bramy wjazdowe i
automaty
Szlabany
Kontrola strażników
Zegary czasu pracy
Rejestratory
Numeratory TP-20
Komputerowa
rejestracja
czasu pracy
 
 

  Bramy przemysłowe


Nassau 6000 to standardowa brama, która sprawiła, że marka NASSAU stała się znana i zaczęła funkcjonować jako synonim wysokiej jakości, wyjątkowej wytrzymałości oraz doskonałego funkcjonowania. Dzięki swojej wielkiej elastyczności oraz konkurencyjnej cenie, brama NASSAU 6000 stała się interesującym rozwiązaniem dla zadań różnej wielkości.

Jakość zaczyna się od dobrego projektu.

Od czasu, gdy firma NASSAU DOOR A/S rozpoczęła swoją działalność w roku 1970, myślą przewodnią naszych produktów jest niezmiennie wysoka jakość, doskonałe działanie, długotrwałość i oryginalność projektu. To dało rezultaty. Dzisiaj NASSAU DOOR A/S jest jednym z wiodących w Europie producentów bram
przemysłowych., za co m.in. dostaliśmy w 1987r. odznaczeni nagrodą ID Prize za wybitne projekty przemysłowe. Wydział rozwoju jest dziś jedną z najbardziej dynamicznych części naszej firmy. Dzięki temu również
i w przyszłości będzie nas można odnaleźć w gronie najlepszych.

600 mm wysokość sekcji oznacza mniejszą ilość złożeń oraz lepszą izolację

Dzięki wysokości sekcji wynoszącej 600 mm, o 100 mm więcej niż wysokość sekcji zwykłych bram spotykanych na rynku, potrzeba mniejszej ilości sekcji do zbudowania bramy NASSAU 6000. Oznacza to mniejszą ilość składań, lepsze własności izolacji cieplnej, większą powierzchnię okien oraz krótszy czas montażu. Wszystkie te właściwości przyczyniły się do sukcesu bram NASSAU 6000.

Elastyczny moduł - system z oknami lub bez

Brama NASSAU 6000 pozwala Państwu na wybór wariantu z oknami lub bez. Jeżeli zdecydują się Państwo na zainstalowanie okien, możemy dostarczyć je zarówno okrągłe, jak i prostokątne - zgodnie z tym, jaki jest charakter architektoniczny budynku, w którym ma być umieszczona brama.

Obramowanie płytowe boczne i górne

Bramy NASSAU 6000 mogą być dostarczane łącznie z obramowaniami płytowymi bocznymi i górnymi, co pozwala na stworzenie spójnej i harmonijnej fasady budynku. NASSAU DOOR A/S zaleca umieszczenie drzwi wejściowych w bocznym obramowaniu płytowym poza obrysem samej bramy. W ten sposób uzyskuje się znacznie lepsze i bardziej stabilne rozwiązania.

Wypełnienie stanowi wysokoizolacyjna pianka poliuretanowa

NASSAU 2000 wypełniona jest pianką poliuretanową. Działa ona dźwiękochłonnie oraz minimalizuje utratę ciepła, gdy brama jest zamknięta. Pianka ta jest nieszkodliwa dla środowiska: nie zawiera gazów CFC, jak również wolna jest od substancji niszczących powłokę ozonową.

Najważniejsza jest równowaga. I dlatego sami produkujemy sprężyny

Bramy są ruchomym elementem konstrukcji budynku, indywidualnie dostosowanym do swoich zadań. Przy pomocy specjalnych programów komputerowych firma NASSAU DOOR A/S oblicza parametry i projektuje specjalne każdą sprężynę. W ten sposób uzyskujemy pewność, że dajemy Państwu produkt funkcjonalny i trwały.

Mocne elementy oznaczają długi okres eksploatacji i zapewniają niezawodność działania.

Oczywiście to nie same sprężyny decydują o jakości . Wpływają na nią również pozostałe specjalnie konstruowane podzespoły, które w ciągu lat intensywnej eksploatacji wykazały swoją wartość i niezawodność. Wszystkie elementy bram NASSAU wykonane są jako galwanizowane, co zapewnia im wybitnie długą żywotność. Prowadnice we wszystkich rodzajach bram NASSAU można regulować, dzięki czemu bramy dają się idealnie dopasować i idealnie spełniają swoją funkcję

Automatyka i pewność

Podobnie jak i inne bramy z serii NASSAU, również bramy NASSAU 6000 dostarczane są z automatyką. Bramy te spełniają najbardziej surowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa, a ze względu na wytrzymałość sprężyn i lin bramy NASSAU 2000 uzyskały atest bezpieczeństwa w/g norm Berufsgenossenschaft oraz SUVA

Z aluminium lub ze stali. W standardowych kolorach lub specjalnie lakierowane

W zależności od życzenia, bramy NASSAU 6000 dostarczane są jako wykonane ze stali lub z aluminium. Możecie Państwo otrzymać bramy powierzchniowo zabezpieczone. Jeżeli macie Państwo takie życzenie, brama NASSAU 6000 może być dostarczona bez specjalnego zabezpieczenia powierzchniowego lub też w takim kolorze, jaki Państwu najbardziej odpowiada. Otwiera to dodatkowe możliwości wprowadzania interesujących, nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

OMEGA PLUS   03-461 Warszawa   ul.Ratuszowa 5
tel./fax (022)6194265 / (022)7413771 / (022)7413772